Tynki elewacyjne | sklep.farbypigment.pl

Tynki elewacyjne to produkty, które umożliwiają wykończenie zewnętrznych ścian budynków. Tworzą one specjalną warstwę, która skutecznie chroni konstrukcję przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz czy śnieg. Ponadto pełnią funkcję dekoracyjną. Dzięki nim budynki prezentują się estetycznie i schludnie. Na rynku dostępne są tynki elewacyjne w różnych wariantach, dzięki czemu każdy może wybrać opcję dopasowaną do swoich potrzeb i preferencji. Najpopularniejsze są tynki fotokatalityczne i silikonowe.

Tynki elewacyjne
obrazek prezentujacy

Czym charakteryzują się tynki elewacyjne silikonowe?

Tynki elewacyjne silikonowe cieszą się dużą popularnością na rynku. Mają one wiele wspaniałych właściwości. Przede wszystkim mogą być nakładane zarówno ręcznie, jak i przy użyciu maszyn. Ponadto pozwalają na uzyskanie niemal każdej faktury powierzchni. Ogromną zaletą tynków elewacyjnych silikonowych są również ich właściwości hydrofobowe. Są one całkowicie wodoodporne, dzięki czemu bez obaw mogą być stosowane na zewnątrz. Dodatkowo wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia i zabrudzenia.

Ile kosztuje tynk elewacyjny silikonowy?

Nie da się wskazać konkretnej odpowiedzi na pytanie dotyczące ceny tynków elewacyjnych silikonowych, ponieważ koszty zakupu tych produktów są zróżnicowane i uzależnione od pewnych czynników. Cena tego rodzaju tynku zależy m.in. od jego marki, barwy i miejsca zakupu. Jak można się domyślać, kolorowe produkty od renomowanych producentów są droższe niż klasyczne tynki mało znanych marek. W celu uzyskania dokładnych informacji o kosztach zakupu tynków silikonowych należy sprawdzić ofertę firmy, która dostarcza te produkty.

Gdzie kupić tynki elewacyjne?

Wysokiej jakości tynki elewacyjne można znaleźć w asortymencie sklepu PIGMENT. Sklep ten dostarcza tynki fotokatalityczne i silikonowe w wersji klasycznej oraz w kolorze. Wszystkie z nich wyróżniają się świetnymi właściwościami, łatwą aplikacją i wysoką wytrzymałością. Bazują wyłącznie na najlepszych składnikach i tworzone są z najwyższą starannością przez zespół fachowców. Ponadto dostępne są w konkurencyjnych cenach.